NIKE AIR MAX 2014 CZARNE POMARAŃCZOWE FIOLETOWE DAMSKIE

Nowy produkt

264,99 zł brutto

Więcej informacji

Klasyczne Buty Nike Air Max po liftingu z 2014 zachowały technologię Nike, lecz nadano im współczesny wygląd i wyrazistą kolorystykę. Nike Air Max 2014 są dostępne dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci. Nie wahaj się i już dziś dodaj do swojej garderoby buty z nowym klasycznym liftingiem. Kupując w naszym sklepie free-run.pl mają państwo do wyboru największą liczbę modeli, kolorów oraz rozmiarów. Gwarantujemy szybką i bezproblemową dostawę bez troski o zamówiony towar. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone na wartość produktu.

Nike zostało założone w 1964 w Hrabstwie Washington przez Phila Knighta i Billa Bowermana. Jest amerykańską firmą specjalizującą się w butach, odzieży i sprzęcie sportowym. Nazwa firmy pochodzi od greckiej bogini Athéna Niké. W 1973 marka wprowadziła na rynek sławne buty do koszykówki, które zrewolucjonizowały obuwie sportowe poprzez użycie w nich podeszwy amortyzującej wstrząsy i ułatwiającej wybicie.

Opinie

Oceń 
2017-02-02

Za!!!!!!

Jestem jak najbardziej za butami Nike. Mam już kilka par, bo lubię sportowy styl. I w tym sklepie kupiłam te czarno pomarańczowo fioletowe Nike. I..jestem jak najbardziej za tym sklepem - szybka realizacja zamówienia, natychmiastowa dostawa, buty zgodne z opisem!

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    NIKE AIR MAX 2014 CZARNE POMARAŃCZOWE FIOLETOWE DAMSKIE

    NIKE AIR MAX 2014 CZARNE POMARAŃCZOWE FIOLETOWE DAMSKIE